[quote quote=18404345]Even een tip, nat tapijt had ik ook met mijn Combo C, (dat was veroorzaakt door het zekeringendeksel). Ik heb met een waterstofzuiger de bekleding droog gezogen, kwam echt liters water uit. Daarna de rest gedroogd met een elektrische kachel, en de ramen een stukje open.[/quote]
Thanks. Zat er al aan te denken om een waterstofzuiger te huren bij Gamma. Morgen moet ik flink stuk rijden, 230km. Verwarming en airco op max. Zal al iets helpen hoop ik.
Verder zootje verschillende vochtvreters er nu in liggen maar dat zet geen zoden aan de dijk. Kijken of ik goedkoop elektrisch kacheltje kan bestellen ergens :good:
Positief is dat het ondanks het natte weer in ieder geval niet erger is geworden, dus heb goede hoop dat het is opgelost. Maar de echte test komt binnenkort als ik naar de wasbox en wasstraat ga.