Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Wat hierboven op de foto staat is te koop, vandaag de Astra ingeruild op een Vectra, en ik heb bijna alles er uit gehaald waaronder dit console MET tomtom.
Kan eventueel ingebouwd worden, er zit een aan/uit drukschakelaar bij, deze zat bij mij in het dashboardkastje.
Als opstartscherm is het opel-loge en de 'pijl' is vervangen voor een Astra.
Dit middenconsole is in de kleur "gun metall grey" en is destijds nieuw door mij gekocht bij OPC Nienhaus.
De Gun Metall Grey interieur delen zitten normaliter in de Coupe turbo's en de OPC turbo's.
Er is een custommade aluminiumframe gemaakt waar de TomTom inpast.
Of je nu een auto hebt met of zonder airco : passen gaat het zeker doen.
De 12V kan je zo vanachter je radio of aansteker aansluiting aftakken.
Er zit een losse GPS muis bij, ik heb hem destijds op de ventilatieplaat achter het voorraam gemonteerd, uiteraard kan je deze overal plaatsen waar je maar wilt aangezien er zeker 5 meter snoer aan zit.
De TomTom is voorzien van een van de laatste versies BeNeLux kaarten inclusief rijbaanbegeleiding.
Zoals Patrick aangaf was dit het allereerste middenconsole waar een TomTom was ingebouwd, ik heb er sindsdien nog 2 anderen mee gezien maar het is dus zeker iets speciaals.