D dion87 Hoort bij de inboedel 12 nov 2012 #61 photobucket weer beetje geupdate. ik ben van plan om de aanzuigpijp van me luchtfilter eraf te halen en dan een silicone ducting slang eraan te hangen als aanzuigert. de opening van de airbox is 63mm..
photobucket weer beetje geupdate. ik ben van plan om de aanzuigpijp van me luchtfilter eraf te halen en dan een silicone ducting slang eraan te hangen als aanzuigert. de opening van de airbox is 63mm..
D DMLB ceo Loopt hier de deur plat 16 jul 2013 #62 Zo dan ik blaas hier het stof maar even vanaf. Waar blijven de updates :cry :kewlpics :jerry
D dion87 Hoort bij de inboedel 16 jul 2013 #64 hahahaha, ik zal me fotobucket er ff bijpakken. heb het nu toch even rustig
D DMLB ceo Loopt hier de deur plat 16 jul 2013 #67 Je had toch iets van een Inlaat gehaald? Dat blauwe geval :jerry
D dion87 Hoort bij de inboedel 16 jul 2013 #68 en hier een paar plaatjes van hoe die nu is na verlaging. maar moet hoognodig me foto emmer ff bij gaan vullen merk ik :jerry
en hier een paar plaatjes van hoe die nu is na verlaging. maar moet hoognodig me foto emmer ff bij gaan vullen merk ik :jerry
D dion87 Hoort bij de inboedel 16 jul 2013 #69 @DMLB ceo wrote:Je had toch iets van een Inlaat gehaald? Dat blauwe geval :jerry ja, maar die moet nog steeds gemonteerd worden :jerry heb ook niet zon haast daarmee, hijs nu klaar om gechipt te worden. die inlaat komt er zoiezo nog op, maar zit nog te twijfelen om volledig forged te gaan king:
@DMLB ceo wrote:Je had toch iets van een Inlaat gehaald? Dat blauwe geval :jerry ja, maar die moet nog steeds gemonteerd worden :jerry heb ook niet zon haast daarmee, hijs nu klaar om gechipt te worden. die inlaat komt er zoiezo nog op, maar zit nog te twijfelen om volledig forged te gaan king:
D dion87 Hoort bij de inboedel 16 jul 2013 #70 dit is trouwens originele rijhoogte, voor de vergelijking
R RISL Forumbewoner 16 jul 2013 #71 Lekker kontje! Ik vind die verbreders echt zo gaaf staan! Maken de auto aan de achterkant helemaal af :thumb
Lekker kontje! Ik vind die verbreders echt zo gaaf staan! Maken de auto aan de achterkant helemaal af :thumb
D dion87 Hoort bij de inboedel 16 jul 2013 #72 zeker weten! heb er ook geen spijt van dat ik ze van je heb over genomen wil alleen nog wel me chrome achterlijst glans zwart,en het stuk tussen de bumper verbreders ook. heb de folie er al voor liggen, maar eerst me dak er nog mee doen. daarnaast laatst met de koppeling verwisselen ook een PU bus geplaatst in de voorste steun, maar dat is echt heerlijk.
zeker weten! heb er ook geen spijt van dat ik ze van je heb over genomen wil alleen nog wel me chrome achterlijst glans zwart,en het stuk tussen de bumper verbreders ook. heb de folie er al voor liggen, maar eerst me dak er nog mee doen. daarnaast laatst met de koppeling verwisselen ook een PU bus geplaatst in de voorste steun, maar dat is echt heerlijk.
R RISL Forumbewoner 16 jul 2013 #73 Ja, zo'n chromelijst vind ik zelf ook niet mooi, bij mij had ik 'm eraf gehaald direct, staat ook niet verkeerd. Zwart is ook mooi.
Ja, zo'n chromelijst vind ik zelf ook niet mooi, bij mij had ik 'm eraf gehaald direct, staat ook niet verkeerd. Zwart is ook mooi.
D dion87 Hoort bij de inboedel 16 jul 2013 #74 als ik em eraf haal vind ik de klep weer te kaal dus wrap em gewoon
R RISL Forumbewoner 16 jul 2013 #75 Nu nog een keer een compleet vlakke vloer onder je Coupé, uitmondend in een diffusor die tussen die verbreders zit
Nu nog een keer een compleet vlakke vloer onder je Coupé, uitmondend in een diffusor die tussen die verbreders zit