Zojuist mijn auto opgehaald van inbouwstation. Ik wist niet dat er zulk mooi, strak geluid uit de speakers kon komen! Ik heb de aparte sub ook laten zitten en de 2 speakers in de hoedenplank die voor subs moesten doorgaan, zijn aangesloten op de achterspeakers. Ze zijn dus als full range aangesloten. De zogenaamde Infinity versterker is blijven zitten puur voor de parkeersensoren en de carkit die over de center lopen bovenop dashboard. Deze speaker doet niet meer mee om muziek weer te geven.
Het resultaat is verbluffend. Ik ga zo eerst nog even verder luisteren, want het effect is fantastisch. De versterker is mooi weggewerkt onder de mat in de kofferruimte in een uitsparing; paste precies!
Het geluidsbeeld is nu helemaal in harmonie met 10 speakers en sub voor echt laag. De speakers zelf geven veel voller geluid en ook een mooie bas. Ook is de schelheid totaal verdwenen.
Conclusie? Koop nooit dit Infinity systeem, of dan alleen vanwege de betere speakers. Meteen een aftermarket versterker erin en dan is het top.
Super ook ingebouwd door Brians Custom Audio in Zoetermeer.
Ik laat nog wel even mijn verdere ervaring weten als ik wat meer heb kunnen luisteren.