Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Dan kom je in onderstaand scherm waarmee je dmv 'set' in de BC komt, hier kan je de tijd e.d. instellen. Succes!!
Ik kan melden dat ik erg tevreden ben over de Zendai V41. Afgelopen weekend de Pioneer TS-WX77A woofer geinstalleerd, klinkt heer-lijk! Over de geluidskwaliteit, gps, menu enzo ben ik ook tevreden, prima ding.
Wat betreft Navaudio, gewoon zelf op gaan halen daar!
Hee super bedankt voor de info, ga ik morgen eens even naar kijken, vandaag beestje even uitgelaten in Duitsland had ik nog niet eerder gedaan, maar het was in 1 woord geweldig wat een fijne auto
Kun je die Zendai V41 radio aansluiten zonder dat je hem hoeft aan te melden,want ik ben plan om mijn cd30 radio te vervangen die meld ik niet af want die gaat in de toekomst weer terug in de auto als ik de auto verkoop.
Ik heb bij een vriend het zendai systeem in zijn astra h gebouwd, nu blijft het rode src lampje constant branden ook nadat de sleutel uit het contact is. De radio trekt de accu ook leeg, is hier sprake van de verwisseling van constante en geschakelde plus? of kan dat niet bij een canbus systeem?