Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Zo, De Ascona is intussen voor zien van 4 nieuwe michelin bandjes:
en hierdoor ben ik erg
bezig blijkbaar haha..
ook de bestuurders stoel gewisseld (en tot de conclusie gekomen dat zelfs de frames gelijk zijn) van de Astra-F, moet wel de rechter stoel op linkerframe zetten ivm draaiknop:
Deze eruit, ivm deze steeds schever werd (sloeg over de tandjes aan 1kant volgens mij??):
en deze er maar in dan (op de foto met de Astra hoofdsteun, daar heb ik nu die van de Ascona in zitten):
@KadAstra-EF wrote:Ik heb nooit in een C gereden, laat staan ernaast gezeten
Als ik Willem weer eens tegenkom op een meeting dan zou ik wel even een rondje om willen om het eens te ervaren king:
Rik
Ik zie dat je ook in het bezit ben van een Kadett, daar kan je het mee vergelijken en de Ascona is wat groter,heb ze beiden ook gehad, Gewone oer-degelijke wagens met niets meer en minder er op, Astra rijd iets luxer en stiller.