Vreemde geluiden

origineel gepost door OPC-lijntje

origineel gepost door jraaf

origineel gepost door OPelc

Weet je wat het gekost zou hebben als je de koppeling/vliegwiel etc zelf moest betalen met uurloon?



ik was bij de vod 1923,00 kwijt voor koppelingsplaten, drukgroep/lagers en vliegwiel. Inclusief arbeidsloon en 2 stabi rubbertjes.



Safe driving Jurgen:cry



Dat is bijna voor niks :o:o:o:o:o Sjees wat een bak geld:o



Bij de mijne is hetzelfde gedaan 2 weken voordat ik hem kocht, had toen 177000 gelopen nu 184000.



Jan
 
@lupkens wrote:Bij mij slipte de koppeling, heb geen geluiden gehoord. Maar heb begrepen dat als het vliegwiel kapot is je rare geluiden hoort.

De reparatie is bij mij onder garantie. Prijzen voor materiaal varieren bij Opel van €1400,00 tot € 1200,00 bij Brezan.

Ik heb mijn materialen nu via ebay.uk besteld (vliegwiel, koppelingsplaat, drukgroep en hydrolisch druklageren allen origineel) ben daarvoor inclusief verzendkosten € 550,00 euro voor kwijt. Ik geloof dat het in en uitbouwen iets van een dag werk is. Weet niet welk tarief je daar op los kan laten maar dat kun je bij de garage vragen.

Als je me mailt stuur ik je de link wel even door voor de materialen.
 
Terug
Naar boven