Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Er valt niets te proberen Patrick. Het wordt simpelweg niet ondersteund. Er is dus geen interface gebouwd in de Navi om mediabestanden af te spelen, enkel een optie om jpegs te importeren.
@iquick wrote:Je kan er een converter inplaatsen, genaamd car-pc. Dan kan je wel afspelen. Zelfs ook t.v. kijken met een DVB-T ontvanger.@iquick wrote:Je kan er een converter inplaatsen, genaamd car-pc. Dan kan je wel afspelen. Zelfs ook t.v. kijken met een DVB-T ontvanger.
Dat klinkt goed. Ik kan deze converter alleen niet vinden op internet. Kun je mij helpen aan een link of shop waar je dit kunt kopen?
Ja met een interface kan het, maar beeldkwaliteit is slecht. Alleen felle kleuren gaan goed met donkere kleuren gaat het beeld een beetje traag, erg jammer.