Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
hoi wat is beter dynamo laten reviseren of een andere kopen voor de opel corsa c z1.2xe bj 2004 heeft net 50.000 km gelopen met airco is een 120 amp gr baboe
bij de autoshop rond 350 hier bij de opel was hij geloof ik 545 euro m,n maat werkt bij de opel vroeg vraag es wat info ? opel is altijdt duur zijn naaiers dus daarom dacht ik aan revisie
@boons605 wrote:Nieuwe kopen. Kost de wereld niet. Mijn B 1.7D ging een relatief dure in omdat er een oliepompje op zit: 300 euro inclusief montage.
Dat Pompje is geen Oliepompje, dat is een Vacuum pomp voor de rembekrachtiger, deze word door het motorsmeersysteem gesmeerd, dat zijn de 2 olieslangetjes op het pompje.
125 euri, voor een nieuwe Dynamo voor een Corsa-B diesel, inclusief Vacuum pomp.