Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik wil de lampjes vervangen van de ringen in me depo angel eyes. Wil er witte t5 led steek in doen. . Kunnen deze er gewoon in . Want dat gele is lelijk naast me xenon
Ik heb deze koplampen ook voor m'n Astra, deze waren wel al in LED versie maar hier gaan inderdaad gewoon t5 lampjes in.
Wat ik bij mij koplampen wel bij kreeg was een relais die schakelde op het dag rij licht, dit is volgens mij om de lampen controle unit voor de gek te houden (LED trekt minder stroom dan normale lampjes)
Mooi, dan is het gewoon bestellen, laat ook even weten hoe deze branden.
Heb zelf maar LED's gekocht bij conrad, gesoldeerd en erin gezet want die ik er eerst in had zitten begonnen te knipperen, gingen snel stuk of begonnen dimmer te worden.
Misschien maar eens een keer kijken voor die dikke LED's of zelf ringen maken die beterder zijn
Verder is het vervangen redelijk te doen, alleen de gene achter het plastic (tussen dim licht en groot licht) is heul irritant te doen.
Heb wel gezien dat er led ringen bestaan maar dan moet je je glas van je koplamp erfa halen . Daar begin ik maar niet aan . Anders krijg je ze nooit waterdicht meer