Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
van binnen uit is hij weer helemaal strak,alles afgelast alleen van de buiten kant nog 1 klein hoekje,meteen een lekker dikke laag zwarte zooi op gesmeerd zal in ieder geval nooit meer roesten
roest vrij is een groot woord mike.. of je moet het helemaal gestraald hebben en in een korte tijd in de expoxy.. met alleen slijpen en nieuwe stukken lassen of met staalborstel erover is niet genoeg.
nou de kriksteun was eigenlijk weer aanslag heb dit er volledig afkunnen halen,meteen troep er op gespoten wat vervangen moest worden vervangen,kriksteun laten zitten en verder alles afgelast plaat er boven op klaar.
enige wat er nu nog in zit zijn 2 stoelen en een stuur dashbaord met stuur,verder is alles er uit.morgen alle haakjes en dingen weg slijpen,deuren dicht maken met platen,vloer voor volledig bedekken met dempingsplaten,en in de lak zetten.nu nog ff andere stoelen vinden(kuip stoelen)
en meters zoeken/dashbaord maken,komt er pas in zodra er een rolkooi gevonden is.
inmiddels de vloer voor de stoelen in de dempingsmatten gezet,ook meteen een steun voor de bijrijder gemaakt.verder alle bekleding e ruit gehaald.is nu wel kaal,en lekkere herrie tijd voor power onder de kap en een kooi
ja previes voor dat ik ze bestel ff telefonisch contact nemen,
komt om i200 deurpanelen voor z'n asci,heeft nu geen deurbakken en z'n vrouw vind het onpraktisch,zijn belgen,hij zou nog even kijken hoe hij kwam of met de asci of de omega,