Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Kadert dit ook in het tegengaan van LSPI (low speed pre-ingnition) ? Dwz dat om de kans op LSPI zo klein mogelijk te houden de olie Dexos 1 Gen 2 moet zijn en er bij elke onderhoudsbeurt additief in de benzinetank moet. Ik heb er geen idee van of het risico dan nul is.
De schakelindicator lijkt m.i. een component die door Opel over het hoofd wordt gezien. Je krijgt advies om al bij lage snelheden/toerentallen naar 4 naar 5 te gaan. Als je de indicator opvolgt kom je toch ziowiezo in de LSPI risicozone ? Het indicatoradvies lijkt me meer kwaad dan goed te kunnen doen, tenzij ik iets over het hoofd zie.
ik liet ook altijd bij iedere beurt een flesje additief in de tank gooien .
mijn monteur zegt nu dat het niet veel winst meer opleverd en weinig nut heeft , doordat we nu nog schralere brandstof hebben euro 91 .
heb wel eens gekeken op het flesje wat er in ging voorheen maar daar stond ook op dat het eigenlijk bij iedere tankbeurt zou moeten , dat word wel een hele dure hobby dan .
dus ik doe het niet meer vanaf dit jaar op aan raden van mijn monteur .
vroeger probeerde de opel-dealer mij dat spul ook voor hoge prijzen aan te smeren bij een beurt(snel verdienen), als je het wil gebruiken haal het dan bij de automaterialenhandel, scheelt je minstens de helft, moderne opels zijn E10 geschikt, als het nodig zou zijn dan zat het wel bij de vaste prijs van de onderhoudsbeurt in.