G Gastra driver Lid 5 jul 2010 #1 Kun je een airco pomp van een 2.0 8v ook aan een 1.8 16v motor bouwen? Neem toch aan dat de pompen wel het zelfde zijn?
Kun je een airco pomp van een 2.0 8v ook aan een 1.8 16v motor bouwen? Neem toch aan dat de pompen wel het zelfde zijn?
N navreen76 Komt weleens kijken 8 jul 2010 #2 Moet je even naar de bevestigings punten kijken van de pomp en de leidingen. als die het zelfde zijn kan je het best overbouwen.
Moet je even naar de bevestigings punten kijken van de pomp en de leidingen. als die het zelfde zijn kan je het best overbouwen.
G Gastra driver Lid 8 jul 2010 #3 Dat is juist het probleem ik heb de 1.8 motor niet bijdehand dacht dat iemand dat mischien zo uit zun koppie wist.
Dat is juist het probleem ik heb de 1.8 motor niet bijdehand dacht dat iemand dat mischien zo uit zun koppie wist.
S svdk20 Loopt hier de deur plat 8 jul 2010 #4 en euh over welke type motoren praten we?? c20ne?? en een x18xe? of iets anders