T tessakokken Lid 6 feb 2024 #1 Af en toe gaat dit lampje branden. Ik heb een gordel aan en heb geen tas op de passagiersstoel staan.
Af en toe gaat dit lampje branden. Ik heb een gordel aan en heb geen tas op de passagiersstoel staan.
Opeltje17 Forumbewoner 6 feb 2024 #2 Lijkt me eerder een waarschuwings lampje van een botswaarschuwing o.i.d Even opletten of het lampje zich laat zien als je wat dicht achter eem voorganger rijd.
Lijkt me eerder een waarschuwings lampje van een botswaarschuwing o.i.d Even opletten of het lampje zich laat zien als je wat dicht achter eem voorganger rijd.
T tessakokken Lid 7 feb 2024 #3 Nee, het lampje gaat random aan en uit. Als ik te dicht op een voorganger zit, komt er te staan "obstacle close"
Nee, het lampje gaat random aan en uit. Als ik te dicht op een voorganger zit, komt er te staan "obstacle close"
Corsa_GSi Hoort bij de inboedel 13 feb 2024 #4 Misschien gewoon even in de handleiding kijken wat het betekend? En het is ook handig om te vermelden om wat voor auto het precies gaat.
Misschien gewoon even in de handleiding kijken wat het betekend? En het is ook handig om te vermelden om wat voor auto het precies gaat.