Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Dankjewel voor je reactie. Nee is niet het type dat je nu beschrijft, is een hele simpele. Camera met een RCA kabel voor video aan bijdekanten, en een 12v aansluiting. mijn vraag is hoe sluit ik het achter het navi aan.
Een video interface heb je nodig en die kost rond de 250€. Daar komt de camera nog bij. Ik heb het toevallig net allemaal uitgezocht. ik heb deze twee producten aangeschaft:
Dit is een complete spiegel die de originele vervangt en waar een LCD scherm in zit. Als je de auto in zijn achteruit zet dan gaat in de spiegel een scherm aan waar je de camera in ziet.