Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hallo
Hij blijft gewoon aan zonder de module, module is opgestuurd geweest en getest, daar mankeerde niks aan.
Geen andere geprbeert omdat ik die niet Heb.
Alvast bedankt voor het mee denken
<p style="text-align: right;"></p>
Hallo, het probleem is uit het niets ontstaan, de eerste keer bij een lange rit van 300 km en heel af en toe gaat hij wel uit , maar dat is zelden.
Heb er nu 2 maanden last van en heb de auto al 2 jaar
<p style="text-align: left;">Hallo allemaal</p>
Probleem met mijn zavira b 19 diesel automaat uit 2006
Als ik de auto uit zet blijft mijn kachel motor door draaien tot dat de accu leeg is , heb de bediening module al opgestuurd gehad voor reparatie maar daar mankeerde niks aan.
Nu...
Hallo
de 02 AD 31 weet ik zeker dat hij niet meer bestaat
is later met spuitbussen mat zwart overgespoten en na diverse aanrijdingkjes in 1989 in onderdelen verdwenen.
ook de eigenaar ken ik uit die tijd nog, staat zelf op de motorkap.
eigenaar had ook een bruine gerestoreerde a manta...
Hallo allemaal
ik heb een zavira A uit 2005 met een siemens ncdr 1100 radio met boordcomputer en stuur bediening
nou wil ik graag een nieuwe radio erin met dab+ maar.....
werkt mijn boordcomputer en stuurbediening dan nog of zit ik vast aan de siemens....
alvast bedankt