Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
jammer dat er niemand bij was om in te grijpen. ff een goed gespekje zodat die persoon dat niet meer doet:swear beetje de hele straat door schoppen en dan laten uitrusten op een drukke spoorbaan.
jammer dat er niemand bij was om in te grijpen. ff een goed gespekje zodat die persoon dat niet meer doet:swear beetje de hele straat door schoppen en dan laten uitrusten op een drukke spoorbaan.
en gisteren starte de vec in eens niet meer wel een keer of 10 geprobeerd en om maar niets te willen forceren anwb gebeld......... paar krachttermen er achteraan en wachten bleek mee te vallen lucht in de leiding de anwber stapt in en strart de vec in 1 keer...........:wtf
hij heeft er nog...
tja het probleem vrouwen......ik los eerst even de simpele dingen op zoals misterie rond zwarte gaten en tijdreizen en de bermuda driehoek om me vervolgends op het vrouwelijke brein te storten.:hmmz
overigens ik kan niet (en wil niet) zonder!
en over al die sm dingen ...ik vind de leren...
tja alleen de eigen auto's ...en dan opvolgorde
renault 5
fiat uno (3dagen)
fiat tipo
toen erg lang geen auto want had er 1 van de zaak
nissan kingcab (erg vette bak met veel groot en grof chroom)
landrover defender 90 (helemaal splintertje nieuw, baal nog dat die weg moest)
weer een...
he he he he ik ga hier ff wat van zeggen hoor uiterlijk is niet het meest belangrijke in de wereld .....wat dacht je van een goed gesprek of misschien heet ze wel een ander talent wat erg belangrijk is.......
natuurlijk wil het oog ook wat maar als ze dit kunnen doe ik al niet meer moeilijk
nee doe maar niet ,,,vind die met leds een te hoog kermisgehalte hebben.
eigenlijk valt me nu pas op dat je niet zo erg veel vectra's ziet.....astra's wel daar wordt je mee dood gegooid:P
maar even zonder gein ik kwam vandaag in de buurt van terheijden een grijze station tegen ...net de mijne alleen met logo in de gril.....die ik overigens nog 1 zoek.