CD30 mp3 vervangings probleem

Eerst maar even mijn auto info:

Het gaat om een Astra 1.9cdti sport uit 10-2008

met ids+ & licht en zicht pakket.



Probleem:

Ik had bij de koop al aangegeven dat ik er eigenlijk mijn oude radio (Pioneer) erin wou en dat zou wel even geregeld worden.

Bij het ophalen van de auto werd dus ook de radio vervangen maar het ids+ lampje bleef branden tijdens het rijden, de sport switch en alarm lichten werkten niet meer.



Kan dit opgelost worden met een CAN-BUS apparaatje tussen de auto bedrading en mijn radio (ik heb ook gekeken of de BC knop op de radio een functie heeft maar als ik erop druk gebeurt het zelfde als waneer ik op het linker wieltje van mijn stuur druk)
 
Het lijkt mij dat als je de radio bij de dealer hebt laten vervangen je direct naar de dealer terug moet om dit te bespreken en desnoods terug te draaien.



Vanuit mijn werk (veel lease Astra's) is het verboden om de radio te vervangen omdat er storingen kunnen optreden en dat blijkt ook wel gezien bij mijn astra de radio ook als boardcomputer fungeert.
 
Terug
Naar boven